Streams with less annoying ads
Genoa - Cagliari 18:30
Derry City - Finn Harps 18:45
Spain (W) - Sweden (W) 18:30
Genoa - Cagliari 18:30
TSG Hoffenheim - Werder Bremen 18:30
Roda JC Kerkrade - VVV Venlo 18:00
Germany (W) - France (W) 18:30
SC Verl - FC Viktoria Köln 1904 17:00
Jong AZ Alkmaar - NAC Breda 18:00
TOP Oss - MVV Maastricht 18:00
Lyon - Toulouse 19:00
Deportivo Maldonado - Cerro Largo FC 19:00
UC Dublin - Sligo Rovers 18:45
Inverness CT - Partick Thistle 18:45
Dundalk - St Patrick's Athletic 18:45
FC Argeş - Universitatea Craiova 18:00
Germany (W) - France (W) 18:30
Heracles Almelo - De Graafschap 18:00
Jong FC Utrecht - Almere City 18:00
Osasuna - Valencia 19:00
Spain (W) - Sweden (W) 18:30
Norway (W) - Brazil (W) 17:00
ADO Den Haag - FC Eindhoven 18:00
Derry City - Finn Harps 18:45
Roda JC Kerkrade - VVV Venlo 18:00
Queens Park Rangers - Reading 19:00
Genoa - Cagliari 18:30
Jong PSV Eindhoven - SC Telstar 18:00
SC Verl - FC Viktoria Köln 1904 17:00
Jong FC Utrecht - Almere City 18:00
Dinamo Tbilisi - Dinamo Batumi 17:00
Spain (W) - Sweden (W) 18:30
FC Groningen - RKC Waalwijk 18:00
Dundalk - St Patrick's Athletic 18:45
Jong Ajax - Helmond Sport 18:00
Jong FC Utrecht - Almere City 18:00
Norway (W) - Brazil (W) 17:00
Lyon - Toulouse 19:00
Jong Ajax - Helmond Sport 18:00
UC Dublin - Sligo Rovers 18:45
Gil Vicente - Estoril 19:15
Sporting de Gijón - Villarreal B 19:00
Willem II - FC Den Bosch 18:05
FC Argeş - Universitatea Craiova 18:00
Royal Antwerp FC - Sint-Truiden 18:45
Derry City - Finn Harps 18:45
TSG Hoffenheim - Werder Bremen 18:30
Royal Antwerp FC - Sint-Truiden 18:45
FC Argeş - Universitatea Craiova 18:00
Dinamo Tbilisi - Dinamo Batumi 17:00
Willem II - FC Den Bosch 18:05
Belenenses - Farense 17:02
Sporting de Gijón - Villarreal B 19:00
Gaziantep B.B. - Adana Demirspor 17:00
TSG Hoffenheim - Werder Bremen 18:30
Royal Antwerp FC - Sint-Truiden 18:45
FC Groningen - RKC Waalwijk 18:00
TSG Hoffenheim - Werder Bremen 18:30
ADO Den Haag - FC Eindhoven 18:00
Germany (W) - France (W) 18:30
FC Dordrecht - PEC Zwolle 18:00
England (W) - USA (W) 19:00
Roda JC Kerkrade - VVV Venlo 18:00
Heracles Almelo - De Graafschap 18:00
Jong AZ Alkmaar - NAC Breda 18:00
Willem II - FC Den Bosch 18:05
El Nacional (ECU) - Independiente del Valle 20:00
Queens Park Rangers - Reading 19:00
FC Groningen - RKC Waalwijk 18:00
Belenenses - Farense 17:02
Gil Vicente - Estoril 19:15
Derry City - Finn Harps 18:45
Lyon - Toulouse 19:00
Jong Ajax - Helmond Sport 18:00
Willem II - FC Den Bosch 18:05
Lyon - Toulouse 19:00
Dundalk - St Patrick's Athletic 18:45
Jong FC Utrecht - Almere City 18:00
Gaziantep B.B. - Adana Demirspor 17:00
Willem II - FC Den Bosch 18:05
Jong PSV Eindhoven - SC Telstar 18:00
Bohemians Dublin - Drogheda United 18:45
UC Dublin - Sligo Rovers 18:45
FC Dordrecht - PEC Zwolle 18:00
Dundalk - St Patrick's Athletic 18:45
Lyon - Toulouse 19:00
FC Dordrecht - PEC Zwolle 18:00
Queens Park Rangers - Reading 19:00
Gaziantep B.B. - Adana Demirspor 17:00
Belenenses - Farense 17:02
Jong Ajax - Helmond Sport 18:00
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 18:30
FC Dordrecht - PEC Zwolle 18:00
SC Verl - FC Viktoria Köln 1904 17:00
Fremad Amager - Hvidovre 16:30
UC Dublin - Sligo Rovers 18:45
Inverness CT - Partick Thistle 18:45
Lyon - Toulouse 19:00
England (W) - USA (W) 19:00
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 18:30
Osasuna - Valencia 19:00
Queens Park Rangers - Reading 19:00
Dundalk - St Patrick's Athletic 18:45
Sporting de Gijón - Villarreal B 19:00
FCV Dender EH - SK Beveren 18:00
TOP Oss - MVV Maastricht 18:00
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 18:30
TSG Hoffenheim - Werder Bremen 18:30
SC Verl - FC Viktoria Köln 1904 17:00
Inverness CT - Partick Thistle 18:45
TOP Oss - MVV Maastricht 18:00
ADO Den Haag - FC Eindhoven 18:00
Derry City - Finn Harps 18:45
Jong PSV Eindhoven - SC Telstar 18:00
Inverness CT - Partick Thistle 18:45
Bohemians Dublin - Drogheda United 18:45
Genoa - Cagliari 18:30
FC Dordrecht - PEC Zwolle 18:00
Gil Vicente - Estoril 19:15
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 18:30
TOP Oss - MVV Maastricht 18:00
Derry City - Finn Harps 18:45
England (W) - USA (W) 19:00
Jong AZ Alkmaar - NAC Breda 18:00
Jong Ajax - Helmond Sport 18:00
Queens Park Rangers - Reading 19:00
Jong AZ Alkmaar - NAC Breda 18:00
ADO Den Haag - FC Eindhoven 18:00
Jong PSV Eindhoven - SC Telstar 18:00
Gil Vicente - Estoril 19:15
Roda JC Kerkrade - VVV Venlo 18:00
Jong Ajax - Helmond Sport 18:00
Jong AZ Alkmaar - NAC Breda 18:00
Osasuna - Valencia 19:00
Genoa - Cagliari 18:30
Belenenses - Farense 17:02
FC Fredericia - Nykøbing FC 16:30
Osasuna - Valencia 19:00
Willem II - FC Den Bosch 18:05
Dundalk - St Patrick's Athletic 18:45
Jong FC Utrecht - Almere City 18:00
UC Dublin - Sligo Rovers 18:45
Osasuna - Valencia 19:00
Royal Antwerp FC - Sint-Truiden 18:45
TSG Hoffenheim - Werder Bremen 18:30
UC Dublin - Sligo Rovers 18:45
Germany (W) - France (W) 18:30
Royal Antwerp FC - Sint-Truiden 18:45
FC Groningen - RKC Waalwijk 18:00
Sporting de Gijón - Villarreal B 19:00
Roda JC Kerkrade - VVV Venlo 18:00
ADO Den Haag - FC Eindhoven 18:00
Bohemians Dublin - Drogheda United 18:45
England (W) - USA (W) 19:00
FC Dordrecht - PEC Zwolle 18:00
Lyon - Toulouse 19:00
Heracles Almelo - De Graafschap 18:00
Jong FC Utrecht - Almere City 18:00
Jong PSV Eindhoven - SC Telstar 18:00
Belenenses - Farense 17:02
Belenenses - Farense 17:02
Lyngby - Viborg FF 17:00
TOP Oss - MVV Maastricht 18:00
SC Verl - FC Viktoria Köln 1904 17:00
Heracles Almelo - De Graafschap 18:00
Heracles Almelo - De Graafschap 18:00
Gil Vicente - Estoril 19:15
El Nacional (ECU) - Independiente del Valle 20:00
Osasuna - Valencia 19:00
Heracles Almelo - De Graafschap 18:00
FC Argeş - Universitatea Craiova 18:00
Inverness CT - Partick Thistle 18:45
Gaziantep B.B. - Adana Demirspor 17:00
Spain (W) - Sweden (W) 18:30
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 18:30
TOP Oss - MVV Maastricht 18:00
Norway (W) - Brazil (W) 17:00
TSG Hoffenheim - Werder Bremen 18:30
Royal Antwerp FC - Sint-Truiden 18:45
Gil Vicente - Estoril 19:15
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 18:30
Jong AZ Alkmaar - NAC Breda 18:00
Queens Park Rangers - Reading 19:00
Jong PSV Eindhoven - SC Telstar 18:00
Bohemians Dublin - Drogheda United 18:45
Roda JC Kerkrade - VVV Venlo 18:00
FC Argeş - Universitatea Craiova 18:00
Lyon - Toulouse 19:00
Gaziantep B.B. - Adana Demirspor 17:00
TSG Hoffenheim - Werder Bremen 18:30
Inverness CT - Partick Thistle 18:45
Norway (W) - Brazil (W) 17:00
Bohemians Dublin - Drogheda United 18:45
FC Groningen - RKC Waalwijk 18:00
Bohemians Dublin - Drogheda United 18:45
SC Verl - FC Viktoria Köln 1904 17:00
Sporting de Gijón - Villarreal B 19:00
Sporting de Gijón - Villarreal B 19:00
Genoa - Cagliari 18:30
ADO Den Haag - FC Eindhoven 18:00
Osasuna - Valencia 19:00
Gaziantep B.B. - Adana Demirspor 17:00
FC Groningen - RKC Waalwijk 18:00
FC Argeş - Universitatea Craiova 18:00
all times GMT +2